İMEF`DEN RTÜK BAŞKANI ŞAHİN`E ZİYARET

İMEF`DEN RTÜK BAŞKANI ŞAHİN`E ZİYARET

Kısa adı İMEF olan İnternet Medya ve Bilişim Federasyonu Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa beraberinde Başkan yardımcısı Nizamettin Bilici ve Genel Sekreter Abdurrahman Aksu ile birlikte Güvenli İnternet Günü’nde Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkanı Ebubekir Şahin’i makamında ziyaret ettiler.

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkanı Ebubekir Şahin’e İMEF’in çalışmaları hakkında bilgi veren federasyon Başkanı Dr.Süleyman Basa,ayrıca Türk internet medyası ve sosyal medya çözüm önerileri üzerine kapsamlı bir görüşme gerçekleştirilip istişarelerde bulunuldu.

Ziyaret sonrası açıklamada bulunan federasyon Başkanı Dr. Süleyman Basa son derece verimli geçen görüşme dolayısı ile ilgilerinden dolayı Sayın  Ebubekir Şahin beye internet medyamız adına şükranlarımızı sunarız dedi.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu dile getiren Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkanı Ebubekir Şahin ise İMEF Başkanımız ve yönetimiyle sosyal medyanın yeniden düzenlenmesi üzerine verimli ve ufuk açıcı bir sohbet gerçekleştirdik federasyon yönetimine çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir