TİMBİR ANKARA TEMSİLCİSİ ANKHABER GAZETESİ’NE ÜSTÜN HİZMET VE BAŞARI ÖDÜLÜ

TİMBİR ANKARA TEMSİLCİSİ ANKHABER GAZETESİ’NE ÜSTÜN HİZMET VE BAŞARI ÖDÜLÜ

İMEF Türkiye ve Ankara’nın en büyük sivil toplum çatı kuruluşlarından Başkent Ankara Meclisi’ nin üyesi oldu.
Türkiye ve Ankara’nın en büyük sivil toplum çatı kuruluşlarından Başkent Ankara Meclisi’nin (BAM), düzenlediği iftar programına katılım yoğun oldu. Başkent Ankara Meclisi’ne yeni katılan kuruluşlar ile İnternet Medya ve Bilişim Federasyonu’na da katılım sertifikasını BAM Başkanı Ankara Milletvekili Nevzat CEYLAN’ın elinden aldı.

 

Başkent Ankara Meclisi Başkanı ve Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan’ın ev sahipliğindeki iftar programında Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz, ATO Başkan Yardımcısı ve Ankara Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz, Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Metin Özaslan ile ANKHABER Gazetesi İmtiyaz Sahibi Dursun Erkılıç’a “Üstün Hizmet ve Başarı Ödülü” takdim edildi. İnternet Medya ve Bilişim Federasyonu (İMEF) Başkanı Dr. Süleyman Basa da BAM’a katılım sertifikası aldı.

 

İftar programı ve “Üstün Hizmet ve Başarı Ödülü” törenine BAM Yönetim Kurulu Üyeleri, üye dernek ve kuruluşların başkan ve yöneticileri ile çok sayıda davetli katıldı.

 

Nevzat Ceylan’dan teşekkür

Başkent Ankara Meclisi Başkanı ve Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, törende yaptığı konuşmada, “Bizim kuruluş amacımız Ankara’ya aidiyet duygusu artırmaktır. Bu konuda katkı ve destek sunan Federasyon Başkanlarımıza ve STK’lara teşekkür ediyorum” dedi.

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir